Nieruchomości

 • Nieruchomości to nie tylko kupno i sprzedaż ale także
  Nieruchomości to nie tylko kupno i sprzedaż ale także
  Kategoria: Nieruchomości | Komentarze: 57

  Nieruchomości są jednym z najważniejszych segmentów rynku i zajmują się stale rosnącym zainteresowaniem ze strony inwestorów oraz osób poszukujących własnego miejsca do życia. Rynek nieruchomości oferuje szeroką gamę możliwości inwestycyjnych, poczynając od mieszkań, domów jednorodzinnych, a skończywszy na nieruchomościach komercyjnych takich jak biura, magazyny.


 • Jeżeli myślimy o zakupie sprzedaży czy też
  Jeżeli myślimy o zakupie sprzedaży czy też
  Kategoria: Nieruchomości | Komentarze: 167

  Jeżeli myślimy o zakupie, sprzedaży czy też wydzierżawieniu naszego lokalu mieszkalnego bardzo porządnie jest skorzystać z pomocy przedstawiciela nieruchomości. Jego wiedza w tej dyscyplinie jest znacząca, a tym samym może przyśpieszyć zakończenie pomyślnie transakcji. Agent funkcjonuje wraz z pośrednikiem. Zajmują się oni całym aspektem. Przygotowują i przedstawią oferty, rozmawiają z kontrahentami, przygotowują wymagane pisma.


 • Sprzedaż lokalu mieszkalnego w żadnym wypadku nie musi być
  Sprzedaż lokalu mieszkalnego w żadnym wypadku nie musi być
  Kategoria: Nieruchomości | Komentarze: 0

  Sprzedaż lokalu mieszkalnego w żadnym wypadku nie musi być taka łatwa. Samodzielne przedstawienie ogłoszenia, zdjęcia, znalezienie miejsc, gdzie dołożyć informację o sprzedaży i późniejsze kontakty z możliwymi kupującymi (jacy z pewnością od razu nie zdecydują się na zakup lub ewentualnie będą wytykać komplikacje, żeby zmniejszyć cenę nieruchomości). Posiadasz do sprzedania.


 • Apartament w Warszawie nie musi kojarzyć
  Apartament w Warszawie nie musi kojarzyć
  Kategoria: Nieruchomości | Komentarze: 3

  Apartament w Warszawie nie musi kojarzyć się ze zgiełkiem lub też ciągłą pogonią za wolnym miejscem parkingowym. Chcesz mieszkać w Warszawie, jednak nie chcesz, by apartament był oddalony od centrum? Fantazjujesz o połączeniu błogostanu, zielonych ogrodów, przystępności placu zabaw i szkoły dla dzieci z bliskością centrum oraz porządnym połączeniem drogowym z najważniejszymi arteriami stolicy? Oto.


 • Sprzedaż lokalu mieszkalnego pod żadnym pozorem
  Sprzedaż lokalu mieszkalnego pod żadnym pozorem
  Kategoria: Nieruchomości | Komentarze: 3

  Sprzedaż lokalu mieszkalnego pod żadnym pozorem nie musi być taka prosta. Samodzielne przedstawienie ogłoszenia, zdjęcia, znalezienie miejsc, gdzie dorzucić informację o sprzedaży i późniejsze kontakty z ewentualnymi kupującymi (jacy na pewno od razu nie zdecydują się na kupno bądź też będą wytykać trudności, żeby obniżyć cenę nieruchomości). Masz do sprzedania mieszkanie, niemniej jednak nie pragniesz osobiście przechodzić przez.


Top