aktualności

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

09.09.2018 r.

1. W piątek 14 września w liturgii Kościoła obchodzimy uroczystość Podwyższenia Krzyża świętego. Warto może się zastanowić jakie miejsce zajmuje w moim domu i w moim sercu krzyż.

2. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12.3o spotkanie młodzieży klas VII-ych. Na to spotkanie zapraszamy także rodziców.

3. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary z przeznaczeniem na sprawy gospodarcze naszej Parafii. W minionym tygodniu na rozbudowę i remont kościoła złożono ofiary na kwotę 1460,- zł. Bóg zapłać.


4. W przyszłą niedzielę o godz. 15.oo zapraszamy dzieci na spotkanie Podwórkowego Koła Różańcowego.

 

5. W sobotę o godz. 9.oo spotkanie dzieci klas III-ich ze Szkoły Podst. nr 1 i nr 3 oraz z innych szkół, które w tym roku szkolnym przystąpią do pierwszej Komunii św. Jednocześnie informujemy, że w tym roku szkolnym będzie tylko jedna grupa dzieci i Komunia św. będzie 12 maja 2019 r.

 

6. W tym tygodniu w liturgii pogrzebowej pożegnaliśmy zmarłe: Irenę Sempławską, Wacławę Rojek. Rodzinom składamy wyrazy współczucia, a zmarłe polecajmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…


7. W czwartek 13 dzień miesiąca. O godz. 19.3o nasze Maryjne czuwanie. Zapraszamy do jak najliczniejszego udziału w wspólnej modlitwie. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec.

 

8. Osoby, które zgłosiły się na pielgrzymkę do Lourdes są proszone, aby do 12 września uzupełnić wpłaty. W piątek 14 września o godz. 19.oo w sali katechetycznej spotkanie dla wszystkich uczestników pielgrzymki z przedstawicielem biura pielgrzymkowego.


9. Przed kościołem można nabyć kolejny numer tygodnika „Idziemy”.


10. Wszystkim na cały tydzień pracy. Realizacji swego powołania w rodzinie i w pracy. Na spotkanie z Chrystusem przychodzącym do nas w drugim człowieku – Szczęść Boże.


 

 

Facebook: Parafia Przemienienia Pańskiego w Aleksandrowie Kujawskim

(warto wejść i zobaczyć chociażby ostatnie zdjęcia - polecamy)

 


Czwartek - 8 stycznia - ul. Szkolna 7 i 9, Leśna i Miodowa, Dworzec PKP.

Godz. 14.oo