aktualności

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

26.08.2018 r.

1. W przyszłą niedzielę 26 sierpnia. W liturgii Kościoła czcimy Matę Boską Częstochowską, tę która zastała dana naszemu narodowi jako pomoc i obrona.

2. Zmarł ks. prałat Stanisław Łosiakowski, rodak z naszego miasta. Pogrzeb we wtorek o godz. 11.oo w Parafii Wspomożenia Wiernych. Ks. Prałat będzie pochowany na naszym parafialnym cmentarzu. Wieczny odpoczynek…

3. W minionym tygodniu na rozbudowę i remont kościoła złożono ofiary na kwotę 1500,- zł. Bóg zapłać.


4. W tym tygodniu w naszym mieście Festiwal Dwóch Cesarzy. Czeka nas wiele ciekawych koncertów oraz spotkań. Program na plakatach. Zwracamy uwagę na koncert w naszym kościele. W czwartek o godz. 19.3o wystąpi Jacek Borkowski oraz ze Lwowa kwartet bandurzystek. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

 

5. W tym tygodniu w liturgii pogrzebowej pożegnaliśmy zmarłego: Bogdana Przybylskiego. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłego polecajmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…


6. Przed kościołem można nabyć kolejny numer tygodnika „Idziemy”.


7. Wszystkim na cały tydzień pracy. Realizacji swego powołania w rodzinie i w pracy. Na spotkanie z Chrystusem przychodzącym do nas w drugim człowieku – Szczęść Boże.


 

 

Facebook: Parafia Przemienienia Pańskiego w Aleksandrowie Kujawskim

(warto wejść i zobaczyć chociażby ostatnie zdjęcia - polecamy)

 


Czwartek - 8 stycznia - ul. Szkolna 7 i 9, Leśna i Miodowa, Dworzec PKP.

Godz. 14.oo