aktualności

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XI Niedziela Zwykła

18.06.2017 r.

1. W tym tygodniu kończy się rok szkolny i katechetyczny. Zwróćmy uwagę na oceny religii dzieci i młodzieży. One są także świadectwem zaangażowania w sprawy wiary i miłości do Pana Boga.

2. Trwa oktawa Bożego Ciała. Codziennie przed wieczornymi Mszami św. o godz. 17.3o nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

3. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. W czasie Mszy św. o godz. 18.oo będzie poświęcenie wianków z ziół i kwiatów. Na godz. 17.3o na nabożeństwo czerwcowe zapraszamy dzieci klas III-ich i IV-ych oraz wszystkie dzieci i młodzież, które uczestniczyły w procesji Bożego Ciała.

4. W minionym tygodniu na rozbudowę i remont kościoła złożono ofiary na kwotę 1900,- zł.

5. W dniach od 5 do 11 listopada w 100-lecie objawień organizowana jest pielgrzymka do Fatimy i Santiago de Compostela. Program w gablocie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z ks. Grzegorzem.

6. Przed kościołem można nabyć kolejny numer tygodnika „Idziemy”.

7. Wszystkim na cały tydzień pracy. Realizacji swego powołania w rodzinie i w pracy. Na spotkanie z Chrystusem przychodzącym do nas w drugim człowieku - Szczęść Boże.Facebook: Parafia Przemienienia Pańskiego w Aleksandrowie Kujawskim

(warto wejść i zobaczyć chociażby ostatnie zdjęcia - polecamy)

 


Czwartek - 8 stycznia - ul. Szkolna 7 i 9, Leśna i Miodowa, Dworzec PKP.

Godz. 14.oo